הבלוג סרטוני וידאו

אדם מתעורר ממוות מוחי אחרי תאונת אופנוע קשה – נס בזכות הצדיק שמואל חייאק

חברים יקרים,

אני גאה לשתף אתכם במכתב תודה שקיבלתי מלקוחה שעזרתי לאביה לחזור לחיים אחרי תאונה קטלנית עם אופנוע במצב של מוות מוחי לאחר שהרופאים איבדו כל תקוה.

תוכלו לראות בסרטון איפה הוא היה ואיך הוא היום.

 

אני בדרך כלל לא אחת שמפרסמת את החיים שלי ושל המשפחה שלי כאן אבל חשוב לי לשתף אותכם בנס שקרה לאבא שלי לפני חודש אבא שלי עבר תאונת אופנוע קטלנית בכביש 44 מי שמכיר את המקום יודע שזה כביש חשוך לגמרי ושבשעות הערב אין הרבה תנועה אבא שלי עבר תאונת בסביבות 20:00 הוא הייה צריך להיות בבית בשעה הזאת מה שלא קרה לכן התחלנו לדאוג וחיפשנו אותו הוא לא ענה לטלפונים ולא התקשר חזרה.

אחרי שהשעות התחילו לעבור הבנו שקרה משהו וכולנו יצאנו לחפש אותו באיזור מרכז עד שאיתרנו את המיקום של הנייד שלו והגענו אליו הצלחנו להגיע אליו בשעה 23:45 הוא הייה פצוע קשה,קפוא,דימם מהראש ומעוד איזורים בגוף האופנוע הייה מפורק לחלקים הכי קטנים שניתן לדמיין ועד היום אנחנו לא יודעים איך זה קרה ומה קרה שם .
מיד הגיעו כמה רכבים של מגן דוד אדום פינו אותו לאסף הרופא ושם נכנס ישירות לטיפול נמרץ עם דימום בראש מורדם ומונשם במשך שבועיים וקצת במהלך השבועיים האלה ניסו להוריד את ההנשמה שיתחיל לנשום לבד אבל הלחץ דם והדפיקות לב ישר טיפסו לנתונים לא הגיונים ביום השני של התאונה דודה שלי קישרה אותי לבן אדם בשם שמואל חאייק שהוא איש קבלה ותלמידו של הרב כדורי ז"ל.

הוא ביקש שאשלח תמונה של אבא שלי ושאחזור אליו עוד עשרים דקות חזרתי אליו פעם ראשונה שאני מדברת עם האדם הזה אני לא הכרתי אותו ולא ידעתי עליו שום דבר כמו שהוא לא ידע עלינו דבר .

התקשרתי לשמואל חאייק ועל המילה הראשונה של השיחה התחיל להגיד לי מילה במילה מה קורה ומה קרה לאבא שלי והכל הייה נכון החליט לקחת את אבא שלי "לפרוייקט החלמה " לעזור לאבא שלי להחלים ולצאת מהמצב שהוא נמצא ,

הוא הגיע מהצפון הרחוק לבית חולים אסף הרופא באמצע הלילה כדי לעמוד כמה דקות ליד המיטה של אבא שלי ולברך אותו לרפואה ,

כשהוא הגיע ובירך אותו אבא שלי התחיל להזיז יד אחת ורגליים ,שמואל טס לחול לכמה ימים ובמשך כל הזמן שלא הייה בארץ דאג להיות איתי בקשר ולשלוח לי תפילות להשמיע לאבא וכל פעם שהשמעתי לו את התפילות קרה נס אחר הוא פתאום הצליח לנשום לבד ,הוא הזיז את שתי הידיים הוא פתח עניים…
המצב של אבא שלי הוא שב"ה נמצא במחלקה כירורגית זמני עד שנמצא שיקום טוב שמתאים למצב שלו כיום הוא מזיז את הידיים והרגליים פותח את העניים נושם בכוחות עצמו אוכל דרך הפה ולא דרך זונדה מזהה אנשים ומדבר לאט לאט 🙏 תודה לבורא עולם ולכל אחד ואחת ממכם שהתפלל עליו!!

אני משתפת את הפוסט כי רבי שמעון בר יוחאי הבטיח שמי שמשתף את הניסים יזכה לישועות אז שבע"ה נזכה לישועות במהרה שיהיה רפואה שלמה לכל החולים אמן !!

הדרך עוד ארוכה אבל אני יודעת שיהיה בסדר !